ZŠ a MŠ Kostomlaty pod Milešovkou
Zaměstnanci školy
- Ředitel školy: Judr. Ing. Petr Martínek
- Vedoucí učitelka MŠ:Bc. Iva Paštiková
- Vedoucí MS I. stupně ZŠ: Mgr. Eva Potyszová
- Vedoucí MS II. stupně ZŠ:Mgr. Jana Kudláčková
- Výchovná poradnkyně: Mgr. Miluše Dudová
- Správce ICT: Ing. Petr Martínek, ml.
- Metodik prevence: Mgr. Kamila Babčanová
- Vedoucí školní jídelny: Lenka Richterová
Seznam pedagogických pracovníků MŠ
|
Jméno |
Poznámka |
Email |
Bc. |
Eva Paštiková |
Vedouvcí učitelka |
|
|
Lenka Vysypalová |
|
|
|
Helena Brejchová |
|
|
Seznam pedagogických pracovníků I. stupně ZŠ:
|
Jméno |
Třídní učitel |
Poznámka |
Email |
Mgr. |
Romana Řachová |
1. ročník |
|
|
Mgr. |
Pavla Picková |
2. ročník |
|
|
Mgr. |
Šárka Seifertová |
3. ročník |
|
|
Mgr. |
Simona Císařová |
4. ročník |
|
|
Mgr. |
Jana Kudláčková |
5. ročník |
|
|
- Vychovatelka v družině, asistent pedagoga: : Bc. Jana Peklová
- Asistent pedagoga: Bc. Michaela Komínková
- Asistent pedagoga: Věra Kalivodová
Seznam pedagogických pracovníků II. stupně ZŠ:
|
Jméno |
Poznámka |
Předmět |
Email |
|
Petra Burianová |
Třídní učitel 9. ročník |
- Český jazyk a literatura
- Anglický jazyk
- Tělesná výchova
- Pracovní výchova
- Sportovní hry
|
|
Mgr. |
Lucie Pagová |
Třídní učitel 8. ročník |
- Fyzika
- Anglický jazyk
- Přírodopis
|
|
JUDr. Ing. |
Petr Martínek |
|
|
|
Mgr. |
Miluše Dudová |
Třídní učitel 7. ročník |
- Dějepis
- Zepěpis
- Volba povolání
- Výchova ke zdraví
- Multikulturní výchova
|
|
Mgr. |
Kamila Babčanová |
Třídní učitel 6. ročník |
- Přírodopis
- Výtvarná výchova
- Informatika
- Hudební výchova
- Výchova k občanství
|
|
Mgr. |
Eva Potyszová |
|
- Matematika
- Angličtina (4. roč.)
|
|
Mgr. |
Tereza Reichmannová |
|
- Český jazyk
- Německý jazyk
- Výchova k občanství
- Výchova ke zdraví
- Pracovní výchova
- Německý jazyk
|
|
Mgr. |
Radek Dlouhý |
|
|
|
- Asistent pedagoga: Dagmar Vránová
- Asistent pedagoga: Lucie Vicenová
Seznam nepedagogických pracovníků MŠ a ZŠ:
- Školnice pro 1. stupeň ZŠ: Lenka Hejhalová
- Školnice pro 2. stupeň ZŠ: Vladimíra Velková
- Vedoucí stravování: Lenka Richterová
- Kuchařka: Margita Rumplíková
- Pomocná kuchařka, uklízečka: Veronika Skoková
- Pomocná kuchařka, uklízečka: Alžběta Špiváková